خدمات مشاوره مالیاتی رایگان؛ از مشاوره تا پیگیری و دفاع از پرونده های مالیاتی

 • مشاوره حسابداری
 • مشاوره حسابرسی
 • مشاوره مالی
 • مشاوره مالیاتی

مشاوران و کارشناسان شرکت حسابداری اَزتا، با ۳۵ سال سابقه و تجربه‌ی کارآموزده، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره‌ای امور حسابداری، مالی و مالیاتی به شما هستند.

مشاورانی که از پیچ و خم امور حسابداری و مالیاتی، به خوبی آگاه هستند و می‌توانند در کمترین زمان، بهترین پاسخ‌ها را پیش پای شما بگذارند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان، با شماره ۹۰۰۰۴۶۵۶ تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان مربوطه باشید.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

شما می توانید با تکمیل فرم زیر، درخواست خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت مشاوران متخصص شرکت حسابداری اَزتا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید با شماره تماس ها و راه های ارتباطی دیگری که در این صفحه مشاهده می کنید، با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس

۵۶ ۴۶ ۹۰۰۰

ایمیل

info@accazta.com
sales@accazta.com

مشاور مالیاتی کیست؟

مشاوران مالیاتی کارشناس امور مالیاتی است که بر قوانین مالیاتی، تبصره ها و نحوه انجام امور مالیاتی به صورت کامل و تخصصی آشنایی دارد. یکی از ویژگی های بارز مشاور مالیاتی سابقه کار چندین و چند ساله است. تجربه های کاری مکرر در زمینه های مختلف و تحصیلات عالیه در این حوزه از مهمترین ویژگی های مشاوران مالیاتی اَزتا است. مشاوران مالی به تحلیل و بررسی وضعیت پرونده ها و با استفاده از قوانین و ماده و تبصره های مالیاتی به حل مشکل مالیاتی و جلوگیری از جرائم مالیاتی میپردازند. همراهی یک مشاور مالیاتی در کنار شما به سودآوری پایدار کسب و کارتان کمک شایانی خواهد کرد.

خدمات مشاوره مالیاتی چیست؟

مالیات یکی از اساسی ترین بخش اقتصاد هر کشوری است که پرداخت آن با توجه به قوانین و مقررات کشورها کاملا متفاوت است. مالیات هزینه ای نیست که بتوان از پرداخت آن شانه خالی کرد و تمامی افرادی که در حال کسب درآمد هستند باید نسبت به پرداخت مالیات بر درآمد خود به دولت اقدام کنند.

حال که متوجه الزامی بودن مقوله مالیات شده ایم، بهتر است بدانیم که تمامی اقداماتی که در راستای عدم پرداخت مالیات و یا دور زدن مالیات وجود دارند، به بن بست خواهد رسید. زیرا دولت دائما در حال پیچیده کردن قوانین مالیاتی و سخت گیری های شدید است. این سختگیری ها باعث متضرر شدن مودیانی که مالیات را دور زده اند خواهند شد.

بنابراین، بهتر است با افزایش آگاهی خود در حوزه مالیات، بتوانیم وظایفمان را به موقع ادا کنیم. در این صورت، نه تنها متحمل جرایم سنگین مالیاتی نمی شویم، بلکه شامل بخشودگی های مالیاتی نیز خواهیم شد

برای دریافت مشاوره مالیاتی با شرکت حسابداری اَزتا تماس بگیرید

دریافت خدمات مشاوره مالیاتی ساده ترین و به صرفه ترین راه برای رهایی از جرائم مالیاتی است. شرکت حسابداری ازتا در راستای هدایت صاحبان کسب و کار ها در جهت قرار گیری در مسیر درست مالی و مالیاتی، خدمات مشاوره مالیاتی را به شما عزیزان ارائه میدهد.

خدمات مالیاتی ارائه شده توسط اَزتا

 • مشاوره مالیاتی و مالی
 • خدمات حسابداری مالیاتی و مالی
 • انجام امور پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان مالیاتی و سامانه جامع تجارت
 • خدمات حسابرسی و تهیه صورت های مالی
 • مشاوره مالیات بر ارزش افزوده
 • تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد
 • تنظیم و ارسال صورتحساب معاملات فصلی
 • مشاوره مالیات اجاره املاک، سرقفلی و مالیات بر ارث
 • تهیه و تنظیم بودجه بندی مالی
 • مهندسی مالی و مالیاتی

چرا باید از خدمات مشاوره مالیاتی استفاده کرد؟

پیچیدگی و تعدد قوانین مالیاتی تمامی کسب و کارها نیاز به دریافت خدمات مشاوره مالیاتی دارند. مشاوران مالیاتی شرکت حسابداری ازتا سال هاست که مشاور مالیاتی شرکت های بزرگ و کوچک بوده اند و تجارب ارزنده ای در این حوزه کسب کرده اند.

مشاوران مالی موسسه مالی ازتا، با تمامی سرفصل های مالیاتی آشنا هستند و تمامی چالش های مالیاتی انواع شرکت های سهامی، غیر تجاری، تضامنی، مسئولیت محدود و غیره را برطرف خواهند کرد. به عنوان مثال، مالیات پزشکان مشمول قوانین بسیار پیچیده ای است و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی مشاغل صنعت پزشکی نیازمند دانش و تجربه قابل توجهی است. شرکت حسابداری اَزتا به صورت تخصصی به پرونده های مالیاتی پزشکان رسیدگی میکند.

مزیت رقابتی شرکت حسابداری ازتا نسبت به سایر شرکت های حسابداری، پیگیری پرونده های مالیاتی است. پیگیری پرونده های مالیاتی و دفاع مالیاتی برای کسانی که آشنایی با مسائل مالیاتی ندارند، بسیار پیچیده، زمانبر و به شدت پر هزینه است.

چرا به خدمات مشاوره مالیات نیاز داریم؟

طبق قانون جدید سازمان اداره امور مالیاتی کشور، فروشندگان کالا و خدمات می­بایست صورت حساب های معاملات خود را در پایان هر ماه از طریق سامانه مودیان مالیاتی ارسال کنند. با تو جه به قانون سامانه مودیان مالیاتی و پایانه های فروشگاهی، تکالیف مالیاتی صاحبان کسب و کار به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. برای آن که بتوانید از زمان خود استفاده بهینه داشته باشید، بهتر است این امور را به دست متخصصان این زمینه بسپارید تا تکالیف مالیاتی کسب و کارتان با دقت و حوصله زیاد انجام شود.

با واگذاری پرونده های مالیاتی خود به دست مشاوران مالیاتی میتوانید با صرف هزینه بسیار کمتر، نتیجه بهتری دریافت کنید. مشاوران شرکت حسابداری ازتا از زمانی که به ما مراجعه می کنید تا زمانی که تمامی مسائل مالیاتی شما به طور کامل فیصله پیدا کنند، همراه و هم پای شما خواهند بود. ضمنا شما میتوانید دیگر خدمات حسابداری خود را به شرکت حسابداری ازتا بسپارید و از مدیریت مالی صحیح کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید.

تمامی شرکت های تولیدی، بازرگانی، صنعتی و… به خدمات مشاوره مالیاتی نیاز دارند. برای آگاهی از نحوه حسابداری صنعتی و چالش های موجود در این حوزه میتوانید به بخش مقالات شرکت حسابداری ازتا مراجعه فرمایید.

برای دریافت مشاوره مالیاتی با شرکت حسابداری اَزتا تماس بگیرید

در چه زمینه هایی میتوانید خدمات مشاوره دریافت کنید؟

شرکت حسابداری ازتا هیچ گونه محدودیتی در ارائه خدمات مشاوره مالیاتی ندارد و شما میتوانید در زمینه های مختلف از شرکت حسابداری ازتا مشاوره مالیاتی دریافت کنید.

مالیات بر درآمد:

تمامی اصناف و مشاغل موظف به پرداخت مالیات هستند و برای اصناف مختلف تکالیف مالیاتی متفاوتی در نظر گرفته شده است.

مالیات کارتخوان:

تمامی افرادی که از دستگاه کارتخوان استفاده میکنند موظفند مبلغی را تحت عنوان مالیات بپردازند. دستگاه کارتخوان باید به پرونده مالیاتی شما متصل شود.

مالیات بر سکه:

با توجه به این که امروزه خرید و فروش طلا به نوعی منبع درآمد زایی تبدیل شده است، بنابراین، خرید و فروش آن مشمول مالیات میباشد.

مالیات بر ارث:

پس از فوت افراد، به دارایی آنها مالیات بر ارث تعلق میگیرد. هنگام انحصار وراثت متوفی، می بایست میزان این مالیات مشخص شود.

مشاوره مالیاتی تلفنی و آنلاین

شرکت حسابداری ازتا در ارائه کلمه خدمات خود از انعطاف پذیری قابل توجهی برخوردار است. تیم مشاوران ما به روش های متفاوتی به شما مشاوره میدهند هیچ مانعی برای دریافت خدمات مشاوره برای شما وجود نداشته باشد.

🔶جلسه مشاوره حضوری:

در این نوع مشاوره مراجعه کنندگان پس از دریافت نوبت مشاوره به شرکت حسابداری ازتا مراجعه می کنند؛ معمولا مشاوره های حضوری بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه طول میکشد.

🔶جلسه مشاوره آنلاین:

در این روش، شما پس از دریافت نوبت مشاوره، به صورت آنلاین با مشاور خود ارتباط برقرار میکنید، جلسه مشاوره آنلاین معمولا بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه طول میکشد.

🔶اعزام مشاور مالیاتی به محل مورد نظر مشتریان:

در برخی مواقع، صاحبان کسب و کارها به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری و ارتباط آنلاین را ندارند، در این صورت، با توجه به موقعیت جغرافیایی شما، مشاوران ما به محل مورد نظرتان اعزام میشوند.

وظایف مشاوران مالیاتی چیست؟

تیم متخصص ازتا موفق شده است تا با بهره گیری از تیم فنی خبره، سیاست های مشتری مداری، رعایت امانت در نگهداری داده های مالی و سیاست قیمت گذاری مبتنی بر ارزش، رضایت شما مراجعه کنندگان عزیز را کسب کرده و جایگاه ویژه ای در بازارهای مالی به دست آورد. وظایف مشاوران مالیاتی شرکت حسابداری ازتا عبارتند از:

۱- ارائه انواع خدمات مشاوره مالی و مالیاتی از قبیل؛ مشاوره همراه، مشاوره موردی، مشاوره مقطعی و …

۲- مشاوران مالیاتی باید با تکیه بر دانش و تجارب خود، بهترین خدمات مشاوره مالیاتی را به شما ارائه دهند. مشاوران مالیاتی موسسه حسابداری ازتا، استراتژی های مالیاتی جهت کاهش بدهی های مالیاتی و برخورداری از معافیت های مالیاتی متناسب با کسب و کار شما را پیشنهاد خواهند داد.

۳- توضیح دقیق قوانین مالیاتی مرتبط با مسئله شما به نحوی که برای مراجعه کنندگان کاملا قابل درک باشد.

۴- تعیین تکالیف مالیاتی مراجعه کنندگان و راهنمایی جهت نحوه انجام آن ها

۵- بررسی اظهارنامه عملکرد و سایر اظهارنامه های مالیاتی

۶- تحقیق و بررسی دائم در رابطه با قوانین و مقررات مالیاتی مرتبط با کسب و کارها

۷- تنظیم لوایح مالیاتی جهت دفاع از پرونده های مالیاتی

انواع خدمات مشاوره مالیاتی

خدمات مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری ازتا در سبک های متفاوتی صورت میپذیرد. شرکت حسابداری ازتا این دسته بندی را انجام داده است تا بتواند بهترین خدمات را متناسب با نیاز متقاضیان ارائه دهد. خدمات مشاوره شرکت حسابداری ازتا شامل موارد زیر است:

*  مشاوره همراه:

متقاضیانی که قصد دارند امور مالیاتی خود را تنظیم کنند از این نوع مشاوره استفاده میکنند. عموما خدمات مشاوره همراه به صورت مستمر است و با چند جلسه به پایان نمیرسد زیرا در خدمات مشاوره همراه، مشاوران مالیاتی به صورت عمیق تمامی صورت های مالی شما را بررسی میکنند و پس از آن، تمامی تکالیف مالیاتی شما را گام به گام مشخص میکنند.

*  مشاوره موردی:

در برخی موارد، افراد در بحث مالیات با مشکل خاصی مواجه میشوند و قصد دارند با دریافت خدمات مشاوره مالیاتی در جهت رفع آن مشکل اقدام کنند؛ معمولا جلسات مشاوره مالیاتی این موارد پیوسته نیست و در چند جلسه مشکل حل میشود.

*  مشاوره مقطعی:

در برخی موارد که مشکل پیش آمده بسیار حاد است و زمانی که نیاز به پیگیری پرونده مالیاتی وجود دارد، صاحبان کسب و کارها تقاضا مشاوره مقطعی میکنند. در این نوع مشاوره، در یک بازه زمانی مشخص، مشاور مالیاتی می بایست به صورت تمام وقت؛ یعنی در هر ساعتی که مراجعه کننده نیاز به مشاوره داشته باشد، او را راهنمایی کرده و به او مشاوره دهد.

نرخ مشاوره مالیاتی چیست؟

شرکت حسابداری در کرج ازتا در تلاش است که بتواند هزینه های مالیاتی شما را کاهش دهد و به سودآوری کسب و کار های شما کمک کند. بنابراین، تمام تلاش ما بر این است که با توجه به نوسانات قیمت بازار، ما قیمت های خود را مقرون به صرفه نگه داریم تا از دریافت این خدمات رضایتمند باشید.

نرخ خدمات مشاوره مالی و مالیاتی با توجه به نوع نیاز شما و ساعات مشاوره کاملا متفاوت است، برای استعلام قیمت دقیق تر لطفا با کارشناسان شرکت حسابداری ازتا تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید از طریق تماس با کارشناسان شرکت حسابداری ازتا، شرایط و قیمت خدمات حسابداری، خدمات حسابرسی و سایر خدمات مالی را نیز دریافت کنید.

نرخ خدمات مشاوره مالیات چیست؟

مزایا استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی

همراهی یک تیم مشاوره مالیاتی در کنار شما میتواند سرنوشت کسب و کارتان به طور باورنکردمی دستخوش تغییر کنند. یک کسب و کاری که در سال پنجم فعالیت خود است و در اوج سودآوری است ناگهان متوجه تکالیف مالیاتی انجام نشده و بدهی هایی میشود که ناچار است نیمی از سود کل سال های فعالیت خود را به مالیات بپردازد. کسب و کاری که طی ۵ سال فعالیت، تکالیف مالیاتی خود را به موقع و به درستی انجام داده است در سال پنجم مشمول تشویقات مالیاتی شده است و مبلغ کمتری را به مالیات پرداخت میکند. تفاوت این دو مورد، مثال بارز تاثیر حضور مشاور مالیاتی در کسب و کار شما است.

از دیگر مزایا بهره مندی از خدمات مشاوره مالیاتی عبارت است از:

* کاهش در پرداخت مالیات:

منظور از کاهش در پرداخت مالیات روش های غیر قانونی و فقرا از مالیات نیست، حضور یک مشاور مالیاتی در کنار شما کمک میکند تا از پرداخت مالیات اضافه تر در امان بمانید و با مشمولیت از معافیت ها و تشویقات مالیاتی، مبلغ کمتری تحت عنوان مالیات به اداره امور مالیات بپردازید.

* سازماندهی امور مالیاتی:

مشاوران مالیاتی به شما کمک میکنند تا در انجام امور مالیاتی خود نظام مند رفتار کنید. تعیین زمان ارسال اظهارنامه های ارزش افزوده و عملکرد، مالیات حقوق، مالیات اجاره و… باعث میشود که مودیان مالیاتی کمتر در انجام تکالیف مالیاتی خود کوتاهی کنند.

* جلوگیری از چالش های پیچیده مالیاتی:

در زمینه مالیات، اشتباهات کوچک میتواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. عواقبی که منجبر به پرداخت میلیون ها هزینه بیشتر میشود. اگر مشاوران مالیاتی نباشند که شما را از قوانین به روز مالیاتی آگاه کنند خطر افتادن در تله های مالیاتی افزایش پیدا خواهد کرد.

* صرفه جویی در وقت و هزینه:

رسیدگی به امور مالیاتی، پیگیری اظهارنامه ها، شرکت در جلسات رسیدگی و … از مودیان وقت، انرژی و هزینه چشمگیری را میگیرد. با برون سپاری این خدمات به مشاوران و متخصصان مالیاتی، شما میتواند زمان و هزینه بسیار کمتری را صرف این امور کنید و به عنوان صاحب کسب و کار انرژی خود را بر انجام امور مدیریتی، و ایده یابی برای سودآوری و گسترش مجموعه صرف کنیبد.

* کسب سود بیشتر:

مالیات، ارتباط مستقیم با میزان سودآوری شما دارد. مشاوران مالیاتی با بهره گیری از مزایا مالیاتی به کسب و کار ها در پرداخت کمتر و قانونی مالیات کمک میکنند.

نتیجه گیری

موسسه حسابداری ازتا انواع خدمات مالیاتی را به شما ارائه میدهد. کسب و کارهای مختلف شامل انواع متفاوتی از تبصره های قانونی میباشد و رسیدگی به آنها نیازمند دریافت خدمات مشاوره مالیاتی از مشاوران کاربلد و خبره است. مشاوران مالی شرکت حسابداری ازتا تا کنون در بسیاری از پرونده های مالیاتی عملکرد موفقیت آمیزی داشته و این باعث جلب رضایت مشتریان از شرکت حسابداری ازتا شده است.

اگر نمی خواهید به دلیل عدم آگاهی از مسیر صحیح مالیاتی کسب و کارتان، ضررهای مالی هنگفتی ببینید، حتما در همان ابتدای کار، پیش از به وجود آمدن چالش های مالی، با مشاوران مالی متخصص در آن حوزه مشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره با ما لطفا با شماره تلفن ۹۰۰۰۴۶۵۶ تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

هزینه مشاوره مالیاتی چقدر است؟

هزینه مشاوره مالیاتی در مجموعه ازتا متناسب با نوع پرونده مراجعه کننده، نحوه دریافت مشاوره(حضوری، تلفنی،آنلاین)، حجم کار و… متفاوت است. برای استعلام دقیق قیمت مشاوره مالیاتی با شماره ۹۰۰۰۴۶۵۶ تماس حاصل فرمایید.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

آیا موسسه حسابداری اَزتا مشاوره مالیاتی مربوط به مغازه داران را انجام میدهد؟

بله، موسسه حسابداری ازتا تاکنون ده ها پروژه مالیاتی مختص به مغازه داران و مالیات مغازه های سرقفلی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. میتوانید برای دریافت مشاوره مالیاتی مربوط به املاک تجاری خود با مشاوران مالیاتی ازتا ارتباط برقرار کنید.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

مدت زمان قراردادهای مشاوره مالیاتی چگونه است؟

مدت زمان قرارداد در شرکت ازتا کاملا وابسته به درخواست مراجعه کننده و پرونده مربوطه دارد. گاهی مشکل مودی در یک جلسه مشاوره برطرف خواهد شد. گاهی چالش مالیاتی پیش آمده نیاز به رسیدگی و جلسات مشاوره بیشتر دارد


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

برای جلسه مشاوره مالیاتی برای اشخاص حقوقی چه مدارکی باید به همراه داشته باشیم؟

اشخاص حقوقی برای جلسات مشاوره باید حتما مدارک مربوط به ثبت شرکت مثل اساسنامه، اظهارنامه عملکرد، برگه تشخیص مالیات را به همراه داشته باشند.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

در جلسه مشاوره مالیاتی برای اشخاصی که قصد راه اندازی کسب و کار دارند چه مدارکی باید به همراه داشته باشیم؟

اگر در صدد راه اندازی کسب  وکار هستید و برای دریافت اطلاعات مالیاتی یا انعقاد قرارداد مالیاتی به اَزتا مراجعه میکنید، حتما اطلاعات کامل درباره کسب و کار مثل بیزنس پلن، اطلاعات درباره تعداد پرسنل و میزان سرمایه اولیه را در اختیار ما قرار دهید.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

آیا نحوه انجام امور مالیاتی در شهرستان های دیگر متفاوت است؟

با توجه به این که قوانین مالیاتی به جز مناطق محروم، مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی؛ در کل کشور یکسان است. نحوه انجام امور مالیاتی یکسان میباشد. در صورتی که کسب و کار شما واقع در مناطق مذکور واقع شده باشد طبق قوانین مالیاتی ویژه آن منطقه، امور مالیاتی کسب و کار ها انجام میشود.

شرکت حسابداری ازتا در اقصی نقاط کشور شعبه دارد در صورتی که در منطقه ای بودید که به صورت حضوری امکان مراجعه به دفاتر ازتا را نداشتید، میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی با کارشناسان ازتا ارتباط برقرار کنید.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

آیا شرکت حسابداری اَزتا صفر تا صد پروژه های مالیاتی را بر عهده دارد؟

بله شرکت حسابداری ازتا از صفر تا صد پرونده مالیاتی کسب و کار ها را بر عهده میگیرد. البته این موضوع با توجه به نوع قرارداد متفاوت خواهد بود زیرا گاهی برخی از مشتریان صرفا برای مشاوره های دوره ای به اَزتا مراجعه میکنند.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

در رابطه با راه اندازی سامانه مودیان، ازتا تا چه مرحله ای به کسب و کار ها کمک میکند؟

برای پروژه پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان مالیاتی، شرکت حسابداری ازتا، از مرحله مشاوره ثبت نام تا ارسال و صدور فاکتور و اطمینان از صحت داده های ثبت شده در سامانه کسب و کارها را همراهی میکند.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)

آیا در شرکت حسابداری اَزتا وکالت کاری بسته میشود؟

بله برای انجام امور مالیاتی، بهتر است وکالت کاری بسته شود تا در شرایطی که صاحب کسب و کار به دلایل مختلف در دسترس نبود، وکیل مالیاتی شما بتواند در مراجع رسیدگی مالیاتی شرکت کند.


۴.۸/۵


(۲۰ نظر)
۴.۸/۵ (۲۰ نظر)