« فراخوان آموزشی شرکت حسابداری اَزتا »

 

با ورود به دنیای جذاب حسابداری، برای خود آینده روشنی بساز؛

شرکت حسابداری اَزتا با افتخار ثبت نام دوره آموزش حسابداری کاربردی را آغاز کرده است. در این دوره، به صورت تخصصی به آموزش اکسل و نرم افزار حسابداری سپیدار خواهیم پرداخت. دوره آموزشی خود را انتخاب کرده و ثبت نام خود را انجام دهید.

گذراندن دوره‌های آموزش حسابداری در یک فرایند نظام‌مند، یکی از پررنگ‌ترین وجوه تمایز یک حسابدار حرفه‌ای با دیگران محسوب می‌شود. امروز مفهوم حسابداری، با گذشته بسیار متفاوت است و دیگر نمی‌توان آن را مهارت و دانشی دانست که صرفاً در تکمیل دفاتر مالی خلاصه می‌شود. حسابداری مدرن، یک پروسه ایستا نیست و به‌موازات پیشرفت در حوزه‌های اقتصاد و تجارت، این حوزه دستخوش تحولات عظیمی شده است.

آموزش حسابداری | حسابداری ویژه بازار کار | آموزش حسابداری کاربردی

حسابداری، فرایند تجزیه‌وتحلیل، گزارش و تفسیر سوابق مالی است. این امر علاوه بر ثبت اسناد، ایجاد داده‌های مالی و اقتصادی را شامل می‌شود که خروجی این فرایند در حالت ایده‌آل، باید برای شرکت‌ها یا سازمان‌های تجاری، نوعی بینش استراتژیک ایجاد کند. به همین دلیل است که دوره‌های آموزش حسابداری نیز متفاوت از دوره‌هایی هستند که تا چند سال قبل برگزار می‌شد.

 

این تفاوت، اتخاذ یک رویکرد متفاوت را در بحث یادگیری حسابداری می‌طلبد. به عبارت دیگر، اگر می‌خواهید دانش و مهارت حسابداری را به شکلی کاربردی و متناسب با نیازهای روز بیاموزید، باید از مجموعه‌ای متخصص کمک بگیرید که به‌واسطه اِشراف جامع بر نیازهای آموزشی شما در حوزه حسابداری، یک پلن متفاوت، کارآمد و هدفمند را طراحی کند. طراحی چنین پلنی، حوزه‌ای است که شرکت حسابداری ازتا در آن تبحری مثال‌زدنی دارد.

آموزش صفر تا صد حسابداری

آموزش حسابداری از صفر تا صد آن، نقش بسیار مهمی در تبدیل دانش‌پذیر به یک حسابدار حرفه‌ای و به قول معروف همه‌فن‌حریف دارد. حسابداری درعین‌حال که تا حد زیادی بر مفاهیم نظری استوار است، ماهیت عملی دارد. این بدان معناست که یادگیری مبانی نظری، یک پیش‌نیاز اساسی در به‌کارگیری حسابداری در عمل است.

آموزش اصول حسابداری

برعکس آموزش بسیاری از رشته‌ها و حوزه‌های دیگر که می‌توان تا حد زیادی از بیان اصول و مبانی نظری در آن‌ها چشم‌پوشی کرد، اصول و مبانی در آموزش حسابداری مالی، به‌مثابه الفبای کار هستند که تا به‌درستی آموخته نشوند، نمی‌توان از دانش‌پذیر انتظار کلمه نویسی و جمله‌سازی داشت!

 

گستردگی مباحث و مبانی نظری حسابداری ممکن است برای بسیاری از افراد چنین ذهنیتی ایجاد کند که یادگیری روشمند این مطالب، کاری دشوار است که شاید بهتر باشد عطای یادگیری کامل و صحیح آن‌ها را به لقایش ببخشند! بااین‌حال، همه چیز به کیفیت و سبک آموزش حسابداری بستگی دارد. اینکه مباحث طوری تدریس شوند که در عین سادگی و قابل‌درک بودن، جذاب و گیرا به نظر برسند به هنر مُدرس و استراتژی آموزشی بازمی‌گردد.

اگر مُدرس بیان درستی و دلپذیری از مباحث داشته باشد، یادگیری صفر تا صد حسابداری نیز نه‌تنها کار سختی نخواهد بود، بلکه به یک فرایند شیرین و هیجان‌انگیز تبدیل می‌شود.

آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار

وقتی فرایند آموزش اصول حسابداری با موفقیت و کیفیت مطلوب به پایان رسید، نوبت به آن می‌رسد که مبانی نظری در عمل نیز به کار گرفته شوند. دانش‌پذیر تنها در صورتی می‌تواند یک حسابداری واقعی شود که قادر باشد دانسته‌ها و مفاهیم نظری را در عمل نیز مورد استفاده قرار دهد. اینجاست که بحث آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار، موضوعیت و اهمیت پیدا می‌کند.

 

برای هر بخش از آموزش تئوری حسابداری، باید بستر عملی لازم نیز فراهم شود و دانش‌پذیر باید بداند که از هر بخش از آموخته‌هایش، کجا و چطور استفاده کند؟ پروژه‌های عملی، یک چالش تمرینی عالی برای آموزش حسابداری در عمل هستند؛ البته به شرطی که:

 

– همه مباحث مهم نظری و اصول اساسی حسابداری را در بربگیرند
– ماهیتی پویا داشته و با نیازهای شرکت‌های امروزی متناسب باشند

چنانچه یک دوره “آموزش حسابداری” بتواند بستر مساعدی را از طریق طراحی پروژه‌های عملی بر مبنای یک سلسله‌ مراتب منطقی برای دانش‌پذیران فراهم سازد، آنگاه می‌توان ادعا کرد که توانسته حق مطلب را در بحث آموزش و یادگیری حسابداری ادا کند. مأموریتی خطیر که شرکت حسابداری ازتا به‌واسطه موفقیت در انجام آن، به خود افتخار می‌کند. شرکت حسابداری اَزتا با بیش از 35 سال سابقه فعالیت درخشان در زمینه خدمات حسابداری ومالی؛ آماده است تا به کمک کادر حرفه ای و مجرب خود، کاربردی ترین دوره های آموزش حسابداری را به شما آموزش دهد.

آموزش نرم افزارهای حسابداری کاربردی ویژه بازار کار

امروز نرم‌افزارها پای ثابت انجام امور در رشته و حوزه‌های تخصصی مختلف هستند و طبیعتاً حسابداری نیز از این قاعده مستثنا نیست. به همین دلیل، وقتی صحبت از آموزش حسابداری می‌شود، نرم‌افزارهای حسابداری نیز خواه‌ناخواه بخشی از فرایند آموزش هستند.

پذیرش این واقعیت از نگاه حسابداران سنتی که به کار با دفاتر کاغذی، خودکار و ماشین‌حساب‌های قدیمی عادت کرده‌اند، شاید اندکی سخت و حتی ترسناک باشد اما به‌هرتقدیر، باید بپذیریم که حسابداری وارد عصر جدیدی شده است.

 

اگر با این واقعیت کنار آمده باشید که دفاتر مالی کاغذی مانند گذشته، دیگر نقش چندان مهمی در حرفه حسابداری ندارند و اغلب امور با کامپیوتر انجام می‌شود، پس باید هر چه سریع‌تر کلیات کار با نرم‌افزارهای حسابداری مهم نظیر سپیدار سیستم را یاد بگیرید.

نرم‌افزارهایی که هرچند بر اساس اصول مشترکی ساخته شده‌اند اما از حیث طراحی، رابط کاری، مقیاس و قابلیت‌های جانبی با یکدیگر متفاوت هستند. به همین سبب، ازتا در دوره‌های آموزش حسابداری روی کار با نرم‌افزارهای حسابداری تأکید ویژه‌ای دارد و با تدوین بهترین پلن آموزشی به شما دانش پذیران گرامی کمک می‌کند که اصول کار با نرم‌افزارهای حسابداری را در مدت‌زمانی کوتاه و آسان‌تر از آب خوردن یاد بگیرید!

حسابداری کاربردی ؛ مدرک فنی حرفه‌ای حسابداری

شرکت ازتا در کنار ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات حسابداری و مالی به شرکت‌ها و سازمان‌ها با بالاترین کیفیت ممکن، تلاش می‌کند که به‌عنوان یک آموزشگاه حسابداری نیز نقش مؤثری در پرورش حسابداران حرفه‌ای ایفا کند و از این طریق، در اعتلای سطح کیفی جامعه حسابداران، به سهم خود تأثیرگذار باشد. این امر به لطف برخورداری از نیروی انسانی زبده و متخصص و همین‌طور به گواه دانش‌پذیرانی که شرکت در دوره‌های آموزش حسابداری ازتا را تجربه کرده‌اند، محقق شده که مایه مباهات و افتخار ماست.

 

اگر شما هم برای یادگیری حسابداری به شکلی اصولی و کاربردی مصمم هستید و قصد دارید به‌ واسطه ورود هر چه سریع‌تر به بازار کار از طریق این رشته‌ی پرتقاضا کسب درآمد کنید، شرکت ازتا از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری، مسیری هموار را برای این منظور در مقابلتان قرار داده است.

شرکت در دوره‌های حسابداری ازتا، امکان یادگیری صفر تا صد حسابداری و مباحث ضروری آن را به مؤثرترین شیوه ممکن و صدالبته هزینه‌ای مناسب برایتان امکان‌پذیر می‌سازد. فرقی ندارد از نظر دانش و مهارت حسابداری در چه سطحی هستید. ازتا برای نیازهای آموزشی همه دانش پذیران ارجمند در هر سطحی که باشند، برنامه‌ای مُدون دارد و شما را به هر آنچه برای اشتغال در بهترین شرکت‌ها و سازمان‌ها به آن نیاز دارید، مجهز می‌سازد.

راستی! می‌دانستید که بعد از پایان دوره آموزش حسابداری ازتا، مدرک معتبر فنی حرفه‌ای را دریافت می‌کنید و امکان ورود به مرحله کارورزی و متعاقباً کسب درآمد، با ضمانت 100 درصدی، برایتان وجود دارد؟! بنابراین با شرکت در دوره‌های آموزشی، هم یاد می‌گیرید و هم از آنچه آموخته‌اید، با مدرکی معتبر، درآمد کسب می‌کنید. این یعنی با یک تیر، سه نشان زدن!

درباره ثبت‌نام در دوره آموزش حسابداری اَزتا سوالی دارید؟!

اگر دقیقاً نمی‌دانید که برای یادگیری حسابداری از صفر تا صد از کجا باید شروع کنید، جای نگرانی نیست چون مشاوران ازتا همراهان همیشگی شما هستند. شما می‌توانید برای دریافت پرسش‌های احتمالی یا کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آموزش حسابداری با ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره‌ای ازتا بهره‌مند شوید. این خدمات مشاوره‌ای، اطلاعات ارزشمندی را نصیبتان می‌کند که به لطف آن‌ها بهتر می‌توانید درباره شرکت در دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار تصمیم بگیرید. (خدمات مشاوره مالیاتی)

دوره فشرده آموزش حسابداری چکیده اَزتا

بعد از گذراندن این دوره حسابداری چکیده، مرحله‌ی بعدی آموزش حین کار صورت می‌پذیرد. به‌این معنی که تمامی موضوعات مختلف را پس از یادگیری، در محیط واقعی کار و پروژه پیاده‌سازی می‌گردد تا تسلط کافی برای دانش‌پذیران ایجاد گردد. دانش‌پذیران پس از یک هفته شروع آزمایشی، وارد مرحله‌ی کارورزی سه ماهه در همان پروژه می‌گردند و در حین این سه ماه، فرآیند کسب درآمد دانشجویان آغاز می‌گردد.
موعد شروع فرآیند کسب درآمد دانش‌پذیران، بستگی به انگیزه، علاقمندی و توانمندی در انجام امور پروژه خواهد داشت.

شما می‌توانید با تکمیل فرم همین صفحه، در دوره حضوری آموزش حسابداری چکیده موسسه حسابداری اَزتا ثبت‌نام کنید.

.

سرفصل‌های دوره:

برخی از سرفصل‌های آموزشی که در دوره به دانش‌پذیران آموزش داده خواهدشد، به شرح زیر است:

 • آشنایی با مفاهیم حسابداری و اصول و مفروضات و مدل حسابداری
 • شناخت چرخه کامل عملیات حسابداری
 • طراحی کدینگ حسابها
 • آشنایی با چارچوب کلی نرم افزارهای حسابداری
 • ارائه نکات کلیدی و راهبردی و انگیزشی و عملیاتی حین آموزش
 • آموزش نرم افزار سپیدار
 • آموزش صورت‌های مالی
 • آموزش بیمه
 • آموزش صدور فاکتور خرید
 • آموزش صدور سند حسابداری
 • آموزش معاملات فصلی
 • آموزش نوشتن دفاتر
 • ارزش افزوده
 • ترازهای افتتاحیه و اختتامیه
 • نحوه پذیرش پروژه
 • و ...
توضیحات تکمیلی:

اطلاعات تکمیلی ثبت‌نام دوره نیز به شرح زیر خواهد بود:

 • مدت زمان آموزش: 50 ساعت

 • مبلغ سرمایه‌گذاری دوره: 2.000.000 تومان

 • ظرفیت هر دوره: 12 نفر

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

سوالات متداول

کلاس های آموزش حسابداری چگونه تشکیل میشوند؟

متقاضیان دوره آموزش حسابداری کاربردی میتوانند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین با خرید CD های آموزشی، در کلاس ها شرکت کنند.


5/5


(2 نظر)

پیش نیاز شرکت در دوره آموزش حسابداری کاربردی چیست؟

شرکت در دوره حسابداری کاربردی نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد. در صورتی که کتاب اصول حسابداری 1 را مطالعه کرده باشید، روند یادگیری شما سریع تر خواهد بود ولی در غیر اینصورت نیز، تمامی مباحث از ابتدا به شما اموزش داده خواهد شد.


5/5


(2 نظر)

ثبت نام دوره آموزش حسابداری از چه تاریخی آغاز میشود؟

دوره جدید آموزش حسابداری اَزتا از مرداد 1402 آغاز میشود و شما میتوانید از ابتدای مرداد ماه، در این دوره آموزشی ثبت نام کنید.


5/5


(2 نظر)
5/5 (2 نظر)

4 دیدگاه

 • درود بر شما. سئوال بنده این است که نرم افزار حسابدار مورد آموزش کاربرد جهانی داارد یا مختص ایران است. برای مثال در اروپا و آمریکا و کانادا از نرم افزار مشابه استفاده ی شود ؟
  با سپاس

  • سلام وقت بخیر؛ دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار ازتا شامل قسمت تئوری و عملی میباشد. قسمت تئوری تمامی مفاهیم کاربردی که در بازار ایران و در بازار جهانی قابل استفاده استفاده هستند. بخش عملی در نرم افزار حسابداری سپیدار آموزش داده میشود و نحوه پیاده سازی کلیه استانداردهای جهانی در صورت های مالی نیز جزو فصول آموزشی میباشد.

 • با سلام و دعای خیر
  کلاس های اموزشی چه ساعتی تشکیل می شوند باتوجه به اینکه شاغل هستیم امکان دارد بعد از ظهر تشکیل شود

  • اکثر کلاس ها بعدازظهر تشکیل میشوند و شما میتوانید از نسخه ضبط شده کلاس ها نیز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *