معرفی
اهداف و چشم انداز ها

شرکت حسابداری اَزتا (خدمات مالی اَزتا) به شماره ثبت ۳۹۴۰۲ با بهره گیری از تجارب ارزشمند و موفق بیست و پنج سال گذشته ی مدیران خود و ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی به بنگاه های اقتصادی در زمینه های مختلف و آموزش تخصصی حسابداری و حسابرسی با تکیه بر دانش روز و نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کار گیری پرسنل مجرب و خلاق توانسته گام های موثری را بردارد.
در این شرکت کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه فعالیت و خدمات حسابداری مرتبط با صنعت مورد نظر در اختیار صاحبان کسب کار محترم قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات  پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده نموده و انتظارات مشتریان خود را تامین نماید و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.

  • مورداعتماد
  • باسابقه
  • متخصص
  • دانش روز

مفتخریم که سالهاست مشاور و مجری خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی شما هستیم

۲۰۰+پرونده مالیاتی موفق
۲۸+سابقه درخشان
۵۰۰+ساعت آموزش
۱۰۰۰+ساعت مشاوره

رسالت ما

۱

با دقت به هزینه های حقوق و مزایای مورد انتظار و دور از انتظار پرسنل بخش حسابداری هر سازمان و محقق نشدن اهداف مدیریت از عملکرد ایشان ،مدیران شرکت خدمات مالی اَزتا را بر این واداشت که خدمتتان عرض نماید : نگران و دلواپس نباشید . چرا که مزید امتنان است تا با گروهی متخصص، با کمترین هزینه ی دستمزد و فارغ از هرگونه دغدغه های مرتبط با پرسنل حسابداری ، به بهترین شکل ممکن ، امور مالی و مالیاتی مجموعه ی شما کارفرمایان محترم را متعهدانه به سرانجام برساند.

۲

از آنجایی که ما در قالب شرکت هستیم قراردادهایمان برای کارفرمایان محترمی کارساز است که قصدشان برون سپاری بخش حسابداری میباشد. بنابراین اگر شما بزرگوار نیز نظرتان در همین راستاست .

با ما تماس بگیرید

با مشاوره تخصصی؛ فعالیتهای حسابداری، مالی،مالیاتی و… خودتان را به ما بسپارید..

۵/۵ (۲ نظر)