شرکت حسابداری در آبیک | خدمات حسابداری در آبیک

از گذشته تا به امروز، خدمات مالی و حسابداری عضو جدانشدنی تمامی کسب و کارها است. برای انجام صحیح امور مالی تمام کسب و کارها، وجود تیم حسابداری قوی و خبره بسیار کارآمد است. بنابراین، اگر صاحب کسب و کاری هستید، حتما امور مالی و حسابداری را بسیار جدی بگیرید تا در آینده دچار مشکلات مالیاتی نشوید.

شرکت حسابداری ازتا با بهره گیری نیروهای متخصص و خبره به تمامی سازمان های شرکت سهامی، شرکت تعاونی، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت مختلط سهامی و شرکت مختلط غیر سهامی خدمات رسانی می­کند.

شهر صنعتی آبیک در بخش مرکزی استان قزوین قرار دارد. این شهر صنعتی تازه ساز به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب(نزدیکی به بزرگراه کرج-قزوین و جاده قدیم کرج-قزوین) و قابلیت­های اقلیمی چشمگیر، به یکی از شهرستان های صنعتی مهم که نقش پررنگی در اقتصاد کشور دارد، تبدیل شده است.بنابراین، این منطقه به شدت مورد توجه “شرکت حسابداری در آبیک” قرار گرفته است. شرکت حسابداری ازتا آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز ساکن منطقه آبیک است. اگر می­خواهید امور مالی کسب و کار خود را به دست حسابداران با تجربه و خبره بسپارید و دیگر دغدغه مسائل مالی و مالیاتی را نداشته باشید، شرکت حسابداری ازتا بهترین و با تجربه ترین حسابداران را به سمت شما اعزام می­کند.

وظایف شرکت حسابداری در آبیک

همانطور که پیش تر اشاره کردیم؛ شرکت حسابداری در آبیک در تمامی خدمات مربوط به حسابداری و مالی فعال است؛ حال قصد داریم به بررسی خدمات شرکت حسابداری ازتا با جزئیات بیشتر بپردازیم.

۱-  کنترل و بررسی حساب و کتاب ها به صورت مستمر
۲-  تهیه صورت های مالی و گزارشات فصلی و سالانه
۳-  تحریر و تنظیم دفاتر روزنامه، دفاتر کل، دفاتر دارایی و دفاتر کپیه
۴-  اعزام حسابدار و مشاوران مالی برای پروژه های مختلف
۵-  ارائه خدمات مشاوره مالیاتی و مالی
۶-  پیگیری پرونده های مالیاتی و تحریر لایحه دفاعیه مالیاتی
۷-  فروش و پیاده سازی نرم افزارهای حسابداری متناسب با هر کسب و کار
۸-  آموزش حسابداری به صورت حرفه­ ای


خدمات حسابداری در آبیک

تمامی شرکت­­ ها فارغ از بزرگ و کوچک بودن آن­ها به خدمات حسابداری نیاز دارند. هر چه فعالیت شرکت­ ها گسترده تر می­شود؛ مشمول قوانین مالیاتی و تجاری پیچیده تری خواهند شد و حساب و کتاب امور مالی آن­ها به دقت و مهارت بیشتری نیاز دارد. در مراکز تجاری بزرگ مانند هلدینگ های تجاری، محاسبه ترازنامه و حساب­های سود و زیان، هزینه بهای تمام شده، محاسبات مالیاتی و ارزش افزوده، بسیار دشوار تر از کسب و کارهای کوچک است و برای تنظیم صحیح امور مالی در چنین شرکت های وسیعی، علاوه بر حسابدارن حرفه ­ای باید از خدمات مشاوران مالی نیز بهره گرفت تا امور مالی به درستی تنظیم شوند.

حسابداران و مشاوران مالی موسسه حسابداری در آبیک سال­هاست که امور حسابداری صنایع مختلف را انجام می­دهند؛ در نتیجه، به تمامی قوانین حسابداری و مالیاتی بازارها مطلع هستند و می توانند تحلیل دقیقی بر روی گزارش­های مالی مشاغل شما انجام دهند. برای بهره مندی از خدمات شرکت حسابداری ازتا، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات حسابداری در آبیک

خدمات حسابرسی در آبیک

تیم حسابرسان فوق حرفه ­ای ازتا سالهاست که در زمینه حسابرسی امور مالی و مالیاتی فعالیت می کنند و موفق شده اند که رضایت تعداد زیادی از صاحبان کسب و کارهای بزرگ را کسب کنند. در فرآیند حسابرسی شرکت ازتا، کارشناسان ما اسناد و مدارک تهیه شده توسط حسابداران شرکت ­ها را بررسی، ارزشیابی و تصحیح می­کنند. بهتر است هر دو خدمات حسابداری و حسابرسی به صورت همزمان به شرکت حسابداری  ازتا بسپارید تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود و هماهنگی بیشتری میان فعالیت حسابداران و حسابرسان برقرار شود.

خدمات مشاوره مالیاتی در آبیک

شرکت حسابداری ازتا به عنوان یکی از حرفه­ ای ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی در ایران شناخته شده است. اصطلاحی در میان حسابداران وجود دارد که میگوید:«مالیات شریک صاحبان کسب و کار است». بنابراین، پرداخت مالیات درست مانند پرداخت سهم الشرکه، شریک کسب و کارمان است و اگر در پرداخت به موقع آن غفلت کنید عواقب مالی زیادی به همراه دارد.

قوانین مالیاتی کشور ایران دائما در حال به روز شدن و تغییر پیدا کردن است. وجه تمایز حسابداران و مشاوران مالی شرکت حسابداری ازتا با سایر حسابداران در به روز بودن اطلاعات حقوقی آن­هاست. تسلط مشاوران مالی و حسابداران ازتا بر لایحه های مالیاتی باعث شده تا بتوانند راه حل های قانونی برای رهایی از جرائم مالیاتی کسب و کارها پیدا کنند.

شما می­توانید امور مالیاتی خود را به شرکت حسابداری در آبیک برون سپاری کنید. یکی از نقاط قوت شرکت حسابداری ازتا، تسلط حسابداران و حسابرسان بر تنظیم و تحریر اظهارنامه های عملکرد است، به نحوی که اظهارنامه های مالیاتی شما در راس زمان مقرر و مظابق با قوانین و استاندارد های سازمان امور مالیاتی انجام شود. شرکت حسابداری. همچنین، شما می­توانید به شرکت حسابداری ازتا وکالت دهید تا تمامی امور مالیاتی شما را از ابتدا تا انتها انجام دهند و رضایت مشتریان ازتا ثابت کرده که این مجموعه می­تواند به خوبی از عهده این کار بر بیاید.

خدمات مشاوره مالیاتی در آبیک

خدمات اداری و پرسنلی در آبیک

موسسه مالی و حسابداری ازتا با در اختیار داشتن تیم متخصص، قادر است تا تمامی فعالیت­های اداری و پرسنلی سازمان های بزرگ و کوچک را انجام دهد.حتما می دانید که واحد اداری و کارگزینی جزو مهمترین قسمت های شرکتها و ارگان های بزرگ می­باشد. وظایف این بخش عبارتند از تنظیم قراردادهای استخدام، تهیه پرونده پرسنلی و نگهداری از آن­ها، تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی، حضور و غیاب کارمندان، پرداخت حقوق و مزایا به صورت ماهانه و دیگر امور مربوط به پرسنل.

وظایف این بخش بسیار سنگین و زمانبر است و نیاز به بیش از یک نیروی انسانی دارد. از این رو، بیشتر کسب و کارها انجام خدمات اداری و پرسنلی خود را به شرکت های حسابداری می­سپارند تا کیفیت و سرعت انجام کارها افزایش پیدا کند. اگر کسب و کار شما در آبیک است و  برای دریافت خدمات اداری و پرسنلی نیاز به یک شرکت حسابداری با تجربه دارید، شرکت حسابداری ازتا تا هر زمانی که خودتان بخواهید شما را همراهی خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ازتا تماس حاصل فرمایید.

اعزام حسابدار به آبیک

فرآیند استخدام منابع انسانی، به یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان کسب و کار تبدیل شده است. زیرا جا به جایی نیرو و استخدام افراد جدید، پروسه ای بسیار هزینه بر و زمانبر است. اگر می­خواهید خود را از این قبیل دغدغه ها آسوده کنید، بهترین راه، اعتماد به شرکت حسابداری ازتا است. ازتا سال هاست که در زمینه امور حسابداری و مالی فعال است و در این زمینه تجربه بسیار زیادی کسب کرده است و این تجربه را مدیون همکاری با بهترین و خبره ترین حسابداران و مشاوران مالی میباشد.

در نتیجه، اگر برای انجام امور مالی خود نیاز به یک حسابدار و یا یک تیم حرفه ای حسابداری دارید؛ شرکت حسابداری در آبیک بهترین و آگاه ترین حسابداران خود را به سمت شما اعزام می­کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط و هزینه اعزام نیرو می­توانید با کارشناسان شرکت حسابداری در آبیک تماس حاصل فرمایید.

اعزام حسابدار به آبیک

آموزش حسابداری در آبیک

شرکت حسابداری ازتا یکی از بهترین شرکت های حسابداری در سطح کشور است. رضایت مشتریان و تعداد پروژه هایی که شرکت ازتا در آن نقش داشته حاکی از عملکرد حرفه ای این شرکت می­باشد. رسالت شرکت حسابداری در آبیک کمک به کسب و کارها برای رهایی از گرفتاری های مالی است.

برای این که بتوانیم به هدف خود برسیم، ابتدا باید نیروهای حسابدار آگاه و خبره برای بازار کار تربیت کنیم. بنابراین، شرکت حسابداری ازتا  به تازگی فعالیت خود را در زمینه آموزش حسابداری آغاز کرده است. دوره های آموزشی ازتا کاملا پروژه محور است و شما می­توانید یادگیری های خود را در پروژه های عملی پیاده سازی کنید. مدرسان این دوره از بهترین حسابداران و مدیران مالی فعال در بازار هستند.

آموزش حسابداری در آبیک

نتیجه گیری

برون سپاری خدمات مالی یکی از بهترین تصمیم هایی است که شما میتوانید برای رشد و توسعه کسب و کار خود بگیرید؛ زیرا علاوه بر این که باعث کاهش هزینه های شما می شود؛ بسیار مقرون به صرفه نیز می­باشد. بهتر است بدانید، در زمانی که خدمات مالی خود را به یک شرکت حسابداری در آبیک می­سپارید، یک شرکت در استخدام شما خواهد بود نه یک فرد!

شرکت حسابداری ازتا می­تواند تمامی این خدمات را با کیفیت مطلوبی به شما صاحبان کسب و کار ارائه دهد. برای آگاهی بیشتر از خدمات شرکت حسابداری در آبیک لطفا با شماره ۹۰۰۰۴۶۵۶ تماس حاصل فرمایید.

شرکت حسابداری در چیتگر
شرکت حسابداری در صادقیه
شرکت حسابداری در جاده مخصوص کرج
شرکت حسابداری در شهر قدس
شرکت حسابداری در شهرک صنعتی بهارستان
شرکت حسابداری در آبیک

شرکت حسابداری در فردیس

شرکت حسابداری در شهرک صنعتی سیمین دشت
شرکت حسابداری در شهرک صنعتی کاسپین
شرکت حسابداری در شهرک صنعتی کوهین
شرکت حسابداری در شهرک صنعتی نور
شرکت حسابداری در المپیک

شرکت حسابداری در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد

شرکت حسابداری در الهیه
شرکت حسابداری در تجریش
شرکت حسابداری در زعفرانیه
شرکت حسابداری در شهرک غرب
شرکت حسابداری در شوش
شرکت حسابداری در شادآباد
شرکت حسابداری در یزد
شرکت حسابداری در نیاوران
شرکت حسابداری در سعادت آباد
شرکت حسابداری در میدان فاطمی
شرکت حسابداری در میدان ولیعصر
شرکت حسابداری در ستارخان
شرکت حسابداری در قزوین
شرکت حسابداری در شیراز
شرکت حسابداری در اصفهان
شرکت حسابداری در هشتگرد
شرکت حسابداری در تهرانسر

۰/۵ (۰ نظر)